Для чого потрібен сайт?

Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно – пропустять майбутнє.

Джон Ф. Кеннеді

Усі ми знаємо, що  сучасні інтернет технології  розповсюдилися і проникли в усі сфери нашого життя. Кількість інтернет користувачів росте з кожною хвилиною. На даний час мережа досягла самих віддалених куточків світу. Завдяки чому ми можемо співпрацювати, спілкуватися зі всіма хто нам потрібен, де б вони не знаходилися.

Власний сайт – це лице фірми. З нього клієнти можуть отримати всю потрібну інформацію,  яка їх цікавить. Тобто, замість того, щоб кожному у деталях пояснювати, що, де і як, про все це можна написати на сайті і просто дати його адресу.  Також на ньому можна розмістити фотографії, відео своїх робіт чи каталоги товару. А можна відкрити інтернет – магазин. Сайт – це засіб  для пошуку  нових клієнтів, можливість розширення бізнесу і приросту капіталу.

Я была просто в отчаянье – так как найти толкового интернет-маркетолога оказалось большой проблемой! Мои долгие поиски на разных филансерских сайтах не привели ни к чему хорошему. Случайно нашла в Интернете контакт Людмилы Лозинской.

Этот специалист оказалась Находкой и  большой удачей! Людмила сразу поняла мои потребности! По очень адекватным на рынке ценам активно  занималась рекламной кампанией моих услуг в Гугле и продвижением в соцсетях! Она всегда на связи, всегда оперативно отвечает на мои вопросы и везде учитывает мое мнение и пожелания! Людмила  – отличный профессионал, знающий глубоко свою специфику! Ответственная, честная и надежная!

Если Вы ищите грамотного и опытного реально работающего маркетолога – то Вы попали по адресу! Всем рекомендую работу с Людмилой Лозинской и компанией – Web Art

Инесса Гетманская, IN.DI.GO

Працюємо з студією Web Art вже біля 4 років. Почали з контекстній реклами, потім зробили редизайн сайту. На даний час був розроблений новий сайт, з нетерпінням чекаємо запуску і продовження співпраці. Дуже задоволені, бажаємо росту і багато клієнтів.

Володимир Новоградський, Академія перукарського мистецтва Володимира Новоградського

Попросили разработать банер большого размера 2,5*4м. Первый раз заказали в Украине, раньше заказывали у себя в Египте. Были приятно удивлены конечным результатом,  профессионализмом и терпением дизайнера который делал банер. Спасибо вам, больше заказов. Надеемся на подальшую работу.

Мистер Тарек